Zapraszamy do współpracy przy projektowaniu, implementacji i wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów zainteresowanych informatyzacją własnego procesu biznesowego lub świadczeniem zaawansowanych usług informatycznych, lecz pozbawionych możliwości samodzielnej realizacji tego typu projektów. W ramach współpracy gwarantujemy obsługę wszystkich etapów projektu – gromadzenie wymagań, tworzenie architektury rozwiązania, dobór technologii, implementację, wdrożenie oraz – w miarę potrzeb – wsparcie techniczne dla klienta.

Na każdym z etapów procesu projektowego pozostajemy w stałym kontakcie z klientem i dbamy o zachowanie zbieżności między zgłoszonymi wymaganiami a funkcjonalnością tworzonego oprogramowania. Szczególnie istotnym dla nas aspektem procesu projektowego jest częste dostarczanie wersji prototypowych w celu kontroli ich funkcjonalności z udziałem klientów. Dbamy o to, by nasi klienci mogli na bieżąco konfrontować swoje oczekiwania z możliwościami powstającego systemu. Organizujemy również szkolenia w zakresie korzystania z wdrażanych rozwiązań.

Specjalizujemy się w zaawansowanych aplikacjach sieciowych, dostępnych z dowolnego komputera z użyciem przeglądarek WWW, również w modelu SaaS (ang. Software as a Service), bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze klienta. Wdrożenia realizujemy na serwerach ulokowanych w profesjonalnych centrach hostingowych – wskazanych przez klienta lub wybranych przez nas w oparciu o przedstawione wymagania. Zapewniamy pełną kontrolę nad doborem parametrów wydajnościowych serwerów oraz procesem wdrożenia. Dbamy o bezpieczny dostęp do danych – nasze aplikacje wykorzystują nowoczesne mechanizmy szyfrowania danych oraz profesjonalne certyfikaty bezpieczeństwa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą przy projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych, prosimy o kontakt pod adresem .

Nasze pełne dane adresowe można odnaleźć tutaj.